Жіноча містка сумка бочонок новинка, гладка на дотик Чорна
- Немає в наявності
- Код: 452
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Бочонок. Виконана з м'якої шкіри PU. Дана модель підходить на будь-який сезон, пару рухів рук і сумка перетворюється в хозяйствиную і дуже містку сумку. Вона Закривається на блискавку всередині сумки розташовано 5 відділів, 2 з них на блискавці і 2 відділу для дрібних речей. На тильной стороні сумки невеликий кишеню на блискавці. Так само в сумці є плечовий ремінь що дозволить носити її не тільки в руках а й через плечі.
Довжина 34 см
Висота 24 см
Дно 13 см
Довжина ручок 17 см
Ремінь 130 см
Вага 580 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Форма | Бочонок |
- Ціна: 969 ₴









