Жіноча стильна, об'ємна сумка-тоут, бежевого кольору з сірим відтінком
- Немає в наявності
- Код: 451
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічна жіноча сумка. Виконана з шкіри PU середньої жорсткості. Стильний відтінок. Велике основне відділення і 1 додатковий карман - тому розподілити і упорядкувати всі жіночі штучки можна легко і просто. Закривається на блискавку. Формат А4 поміститься, тільки злегка в згорнутому стані, сумісний з форматом А5. Дві короткі ручки, висотою - 16 см,хороша якісна фурнітура кольору золота. Металевий ніжки на дні сумки дозволять розмістити її на будь-яку поверхню. Знімних регульований ремінь, гарного пошиву.
Довжина 31 см
Висота 22 см
Ширина дна 11 см
Вага 870 грам
Ремінь 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 1 140 ₴









