Жіноча маленька сумка шкіра PU Оливкова
- Немає в наявності
- Код: 434
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька, клейова сумочка через плече, зроблена з шкіри PU.
Відкривається відкидним клапаном на магнітах, а основний відділ закривається на блискавку. Фурнітура кольору золота дає особливий шарм даної моделі. Сумку можна носити через плече або на плечі, з допомогою застібок можна регулювати розмір під себе.
Довжина 18 см
Висота 15 см
Ширина дна 8 см
Максимальний розмір ременя 125 см
Вага 230 г
Більше маленьких сумочок у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 80 мм |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура |
- Ціна: 456 ₴









