Жіночий гурт рюкзак середнього розміру ,Фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 432
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арт 432
Стильний і міцний Рюкзак виконаний з поліуретану. Рюкзак твердий порожній а вже тримає форму. На дотик рифлений. Основний відділ на блискавці, місткий. Два зовнішні кишені, один кишеню на магнітної засувки, інший на блискавці для маленьких речей. Портфель міцний, і буде радувати вас своєю оригінальністю. На тильній стороні розташовані плечові лямки, а так же гачок для зручного носіння. Фурнітура кольору срібла
Висота 26 см
Ширина 20 см
Дно 12 см
Вага 380 грам
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 380 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Максимальне навантаження | 4.5 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, зовнішній |
| Матеріал | штучне хутро |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 627 ₴







