Жіночий гурт, міцний рюкзак середнього розміру ,темно - сірий
- Немає в наявності
- Код: 431
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і міцний Рюкзак виконаний з поліуретану. Рюкзак твердий порожній,а вже тримає форму. На дотик рифлений. Основний відділ на блискавці, місткий. Зовнішній кишеню захований під накидку, так само на блискавці для маленьких речей. Портфель міцний, і буде радувати вас своєю оригінальністю. На тильній стороні розташовані плечові лямки, а так же гачок для зручного носіння.
Висота 27 см
Ширина 21 см
Дно 11 см
Вага 380 грам
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 380 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 11 см |
| Максимальне навантаження | 4.5 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, зовнішній |
| Матеріал | штучне хутро |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 627 ₴









