Жіночий міні рюкзак з Метеликом на хутрі чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 429
684 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Міні рюкзак з метеликом на хутрі. Красивий, невеликий і акуратний портфель. Закривається на блискавку, спереду маленький зовнішній кишеню. Фурнітура кольору срібла дуже гармонійно підходить до даної моделі, надає особливої родзинки і підкреслить стиль. На лицьовій стороні рюкзачка хутряний начіс м'який, приємний на дотик, а так само метелик з Еко шкіри, відмінно доповнює візуальний вигляд виробу. Основний матеріал гладка шкіра PU середньої жорсткості. Підходить для будь-якої вікової категорії і на повсякденне носіння. Рюкзак має одне містке основне відділення, а так само регульовані лямки і гачок для зручного носіння в руці. Хутряний аксесуар входить в комплект для відмінного поєднання рюкзака.
Висота 21 см
Ширина 18 см
Дно 8 см
Вага 240 г
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 240 г |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 3 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, зовнішній |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴







