Жіночий, маленький рюкзак з камінчиками кавового кольору
- Немає в наявності
- Код: 426
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий маленький рюкзак. Виконаний з щільного еко шкіри, на дотик нагадує замшу. Маленькі блискітки спереду доповнюють витонченості. Добре прошитий. Усередині одне основне відділення і спереду по довжині рюкзака. Всі кишені на блискавці. Фурнітура срібло. Регульовані лямки і регульований гачок для зручного носіння в руці. Хутряний аксесуар за кольором входить в комплект для відмінного поєднання рюкзака.
Висота 21 см
Ширина 17 см
Товщина 10 см
Вага 250 грам
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 4 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 684 ₴









