Золотий Жіночий міні рюкзак паєтками двосторонні
- Немає в наявності
- Код: 425
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендовий рюкзак з паєтками. Виконаний за останньою модою 2018 року. Фурнітура кольору золота надає особливої родзинки цій моделі. Рюкзак з двосторонніми паєтками, переливаються при торканні. Основний матеріал рифлена шкіра PU середньої жорсткості. Рюкзак має одне містке основне відділення, а так само регульовані лямки і гачок для зручного носіння в руці. Хутряний аксесуар входить в комплект для відмінного поєднання рюкзака.
Довжина 22 см
Ширина 18 см
Дно 9 см
Вага 250 гр
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 4 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 627 ₴









