Чорна сумка на колесах,валіза L (68 л) Середня (61*31*35) Валізу дорожня сумка
- Немає в наявності
- Код: 423
740 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожная сумка на колесах подойдет для дальних поездок. Сумка сделана из оксфорда 200 D, вместительная и практичная. Даст возможность уберечь Ваш груз от воды, имеет водоотталкивающую пропитку. Одно большое отделение и наружный карман на молнии по всей длине сумки. Ножки снизу и сбоку зафиксируют сумку как Вам будет удобно. Можно вцепить навесной замок для лучшего сохранения ценностей.
Характеристика:
- верхняя ручка для удобного захвата, а так же дополнительная боковая ручка;
- Сумка имеет 1 основное отделений на молнии;
- Двухтрубная выдвижная ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 200 D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 61 см
Ширина 31 см
Висота 35
Обсяг 68л
Вага 1.850 кг
Характеристика:
- верхняя ручка для удобного захвата, а так же дополнительная боковая ручка;
- Сумка имеет 1 основное отделений на молнии;
- Двухтрубная выдвижная ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 200 D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 61 см
Ширина 31 см
Висота 35
Обсяг 68л
Вага 1.850 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 68 л |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 200D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 740 ₴







