Маленька сумка на колесах L (50 л) Чорна (50*29*32) Валізу дорожня сумка
- Немає в наявності
- Код: 423
500 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожная сумка на колесах подойдет для дальних поездок. Сумка сделана из оксфорда 200 D, вместительная и практичная. Даст возможность уберечь Ваш груз от воды, имеет водоотталкивающую пропитку. Одно большое отделение и наружный карман на молнии по всей длине сумки. Ножки снизу и сбоку зафиксируют сумку как Вам будет удобно. Можно вцепить навесной замок для лучшего сохранения ценностей.
Характеристика:
- верхняя ручка для удобного захвата, а так же дополнительная боковая ручка;
- Сумка имеет 1 основное отделений на молнии;
- Двухтрубная выдвижная ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 200 D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Вага 1.5 кг
Довжина 50 см
Ширина 29 см
Висота 32 см
Обсяг 50л
Характеристика:
- верхняя ручка для удобного захвата, а так же дополнительная боковая ручка;
- Сумка имеет 1 основное отделений на молнии;
- Двухтрубная выдвижная ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 200 D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Вага 1.5 кг
Довжина 50 см
Ширина 29 см
Висота 32 см
Обсяг 50л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 200D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 500 ₴









