Сумка на колесах Середня L (60л) Чорна (60*30*34) валізу дорожня сумка валіза на колесах
- Немає в наявності
- Код: 399
від 640 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка состоит из вместительного отделения на молнии, и наружного кармана впереди. Выдвижная ручка. Сумку можно носить с помощью 2х ручек. Материал сумки оксфорд 200D скользящий водоотталкивающий. Сумку можно использовать для дальних поездок или на каждый день.
- Верхня ручка для перенесення і зручного хвату;
- Відділення на блискавці;
- 1 додатковий кишеню на блискавці для зберігання особистих речей і аксесуарів ;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з пластику високої якості,
Матеріал: нейлон 200D зносостійкий,водонепроникний
Розмір:
Довжина 60 см
Ширина 30 см
Висота 34 см
Вага: 1,8 кг.
Об'єм: 60 л.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 34 см |
| Об`єм | 60 л |
| Ширина | 30 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 200D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: від 640 ₴









