Жіноча маленька сумка кавового кольору
- Немає в наявності
- Код: 116
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка, маленька і містка. Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Зручна і практична для повсякденного носіння, відмінно поєднується з будь-яким стилем одягу. Закривається на кнопку-магніт. Усередині одне основне відділення, і одна маленька кишенька на блискавці під телефон,ключі або гроші. Фурнітура срібло.
Довжина 25.5 см
Висота 17 см
Регульований ремінець 125 см
Довжина 25.5 см
Висота 17 см
Регульований ремінець 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 456 ₴









