Коричневий чоловічий вертикальний гаманець Baellerry
- Немає в наявності
- Код: 404
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець класичного стилю, відмінної якості для модних і сучасних людей. Портмоне Baellerry виглядає дуже стильно і красиво. Всередині гаманця розташоване 2 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці для монет, 10 відділів під кредитні карти, а так само 2 фото вікна документів або фото. Гаманець легкий і компактний і буде радувати свого покупця. Фурнітура кольору золота.
Довжина 12,5 см
Висота 9,5 см
Товщина 2 см
Довжина 12,5 см
Висота 9,5 см
Товщина 2 см
Інші гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 125 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | Baellerry |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 456 ₴









