Середня Дорожня сумка темно-Коричнева шкіра PU товста (49*29*19)
- Немає в наявності
- Код: 401
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка , для поїздок на кожен день. Матеріал: Якісний шкіра PU товста, усередині сумки одне велике відділення на підкладці. Два зовнішні кишені на блискавці для зручного розташування всіх речей. Міцні ручки для вільного носіння. Знімна, регульована ручка на плече, або через плечі. Фірмовий логотип на зовнішній стороні
Фурнітура залізна кольору срібла.
Ремінь 120 см
Довжина 49 см
Висота 29 см
Ширина 19 см
Фурнітура залізна кольору срібла.
Ремінь 120 см
Довжина 49 см
Висота 29 см
Ширина 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 г |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 570 ₴









