Сумка на колесах Середня X (70л) Фіолетова 63*31*37) валізу дорожня сумка валіза на колесах
- Немає в наявності
- Код: 398
700 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожная сумка на колесах подойдет для современных и мобильных людей.
Сумка состоит из вместительного отделения на застежке-молнии, и наружного кармана впереди. Выдвижная ручка с фиксацией. Сумку можно носить с помощью 2х ручек.
- эргономичная верхняя ручка, для переноски и удобного захвата;
- Cумка имеет 1 основных отделений на молнии;
- 1 дополнительный карман на молнии для хранения личных вещей и аксессуаров ;
- Двухтрубная выдвижная ручка.
- 2 колеса с полиуретана на подшипниках, (тихий ход);
Матеріал: нейлон 200D зносостійкий,водонепроникний
Розмір:
Довжина 63 см
Ширина 31 см
Висота 37 см
Вага: 1,9 кг
Об'єм: 70 л.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 63 см |
| Глибина | 37 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 31 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 700 ₴









