Чоловіча сумка планшетка через плечі/на плечі, коричнева
- Немає в наявності
- Код: 395
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка для чоловіка. Сумка зроблена з шкіри PU. Розмір сумки досить великий і місткий, всередині сумки один відділ і маленька кишенька для особистих речей закривається на блискавку. Відкидна кришка на магнітах, і зовнішній кишеню дасть можливість носити необхідні речі завжди під рукою. Кишеня з тильного боку на блискавці. Логотип Jeep тиснення на шкірі. Фурнітура срібло.
Довжина сумки 21 см
Висота сумки 23 см
Ширина дна 4 см
Довжина ручки 128 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1280 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









