Чоловіча сумка-планшетка Jeep, коричнева
- Немає в наявності
- Код: 394
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика, класична чоловіча барсетка. Зроблена з гладкою, якісної шкіри PU. Місткий всередині, дозволять без праці розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, документи, ключі, гаманець, щоденник тощо). Закривається відкидним клапаном магніту. Основний відділ закривається на блискавку і всередині маленький кишеню на блискавці. На тильній стороні барсетки розміщений кишеня на блискавці для кращого збереження цінностей. Регульований плечовий ремінь з щільного текстилю. Сумісний з форматом А5.
Ширина 19 см
Висота 21 см
Товщина 4 см
Довжина ременя 132 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Довжина ручок | 1320 |
| Кількість відділень | 3-6 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴









