Жіночий зелений клатч-гаманець + ремінь на руку
- Немає в наявності
- Код: 392
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який жіночий гаманець зі шкіри PU. Яскравий колір зверне увагу оточуючих. Гаманець досить компактний для своїх габаритів і вмістить абсолютно все, (телефон 5.5 дюймів, ключі навіть знайдеться місце для помади) Всередині гаманця 5 відділень для грошових коштів, 1 відділ на блискавці для монет 8 відділень для кредиток. Зовні має відділ на блискавці для зручності використання предметів які повинні бути під рукою + ремінь на руку.
Довжина: 20,5 см
Ширина 10 см
Товщина 3 см
вага: 200 грам
Довжина: 20,5 см
Ширина 10 см
Товщина 3 см
вага: 200 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 205 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | візерунок, форнитура |
- Ціна: 342 ₴









