Чоловічий шкіряний, темно-коричневого кольору
- Немає в наявності
- Код: 390
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий місткий гаманець темно-коричневого кольору. Зроблений з натуральної шкіри. Зверху оригінальний логотип Бика, який надає гаманцю стильний вигляд. Практичний і дуже зручний. Вмістить все необхідне. Закривається на кнопку. Всередині 3 основних відділення з них 2 простих та 1 на блискавці, 2 фото вікна, один відділ під дрібниця на кнопці, 3 відділу для кредитних карт і 1 додаткове маленьке відділення. Фурнітура срібло.
Довжина 11см
Ширина 9.5 см
Товщина 1.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 140 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 570 ₴









