Чоловіча спортивна сумка-планшетка через плечі чоловіча чорно-біла
- Немає в наявності
- Код: 391
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча спортивна сумка-планшетка через плечі зроблена з оксфорда 600Д
Водонепроникна, середній жорсткості. Горизонтальне розташування дасть можливість розташувати ваші речі без особливих проблем. Барсетка закривається на блискавку, всередині велике отдиление з кишенькою на застібці.
Зовнішня кишеня і кишеня з тильної сторони так само на блискавці. Регульований ремінь і ручка для перенесення для зручного носіння.
Довжина 25 см
Висота 20 см
Ширина 9 см
Ремінь 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина ручок | 20 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Кількість відділень | 3-6 |
- Ціна: 456 ₴









