Валізу на колесах Bonro Tourist великий з розширенням вишневий
- Немає в наявності
- Код: 110262
1 440 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валізи Bonro Tourist зроблені з матеріалу Cordura 8000D. Цей матеріал характерний високою міцністю і стійкістю до вологи, і до різних погодних умов. Створені спеціально для тривалих поїздок. Міцні каучукові колеса для легкого переміщення. Сучасний дизайн. Стійкість до ударів і тиску. Кодовий замок, що забезпечує безпеку. Місце для підпису валізи. Розширення + 5 см
Виробник: Bonro
Матеріал: Cordura
Кодовий замок – забезпечує безпеку
Укріплені кути
Внутрішні ремені, що кріплять багаж
Дюралюмінієва висувна ручка
Дві додаткові ручки (збоку і зверху)
Корпус оснащений двома колесами каучуковими
Розширення + 5 см
Висота 72 см
Ширина 48 см
Глибина 32 + 5 см
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 72 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 95 л |
| Ширина | 48 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Виробник | Bonro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 440 ₴








