Валізу на колесах Bonro Lux великий фіолетовий для дальніх поїздок
- Немає в наявності
- Код: 102448
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза зроблений з матеріалу типу Codura, водонепроникний, міцний і довговічний матеріал стійкий до ударів або тиску. Жорсткі стінки і дно надають йому стабільну нутро, де без проблем ви можете перевозити свій багаж. Валіза ідеально підходить для авіаперельотів, де багаж особливо вразливим до пошкоджень. Каркас, міцний і легкий. Шасі з 8 каучукових коліс. Валіза має висувну ручку з компасом.
* Cordura
* колеса каучукові
* металевий стрижень
* кодовий замок
* підвищена вологостійкість
* внутрішні ремені, що кріплять багаж
* ручки для легкого транспортування
* висувний дворівневий стелаж зовнішній
* кишені
* розширення + 5 см
Зовнішні розміри:
ВЕЛИКИЙ ЧЕМОДАН
Висота x Ширина x Глибина: (см) 75x49x26 + 5 см
Вага 3,1 кг
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 46 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 29 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | Bonro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 180 ₴









