Маленький валізу на колесах Bonro Lux фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 102418
690 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан сделан из материала типа Codura, водонепроницаемый, прочный и долговечный материал устойчив к ударам или давлению. Жесткие стенки и дно придают ему стабильную внутренность, где без проблем вы можете перевозить свой багаж. Чемодан идеально подходит для авиаперелетов, где багаж особенно уязвимым к повреждениям. Каркас, прочный и легкий. Шасси из 8 каучуковых колес. Чемодан имеет выдвижную ручку с компасом.
* Cordura
* колеса каучукові
* металевий стрижень
* кодовий замок
* підвищена вологостійкість
* внутрішні ремені, що кріплять багаж
* ручки для легкого транспортування
* висувний дворівневий стелаж зовнішній
* кишені
Зовнішні розміри:
НЕВЕЛИКУ ВАЛІЗУ
Висота x Ширина x Глибина: (см) 56x39x20
Вага 2 кг
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 39 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | Bonro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 690 ₴









