Великий Чорний Чемодан Bonro Style для дальніх поїздок
- Немає в наявності
- Код: 102484
1 340 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прочный чемодан Bonro Style сделан из материала Cordura 600 D Усиленный замок-молния Металлический стержень Внутренние ремни, крепящие багаж Двухуровневая выдвижная ручка с компасом 2 карманы спереду + место для подписи чемодана Кодовый замок Удобные ручки для транспортировки (пластик + металл)
Корпус оснащен 5 колесами Шифровой замок Укрепленные углы Внутренние ремни, крепящие багаж Две ручки для удобства транспортировки Карманы Внутренняя перегородка.
Большой чемодан XL
Высота x Ширина x Глубина: 76x52x24
Вес - 3,7 кг
Спецификация:
- Матеріал: Cordura 8000D
- Підкладка: поліестер 275D
- Кишені
- Внутрішня перегородка
- Автоматичні бічні ручки
- Автоматична висувна ручка з компасом
- Каучукові Колеса
- Укріплені кути
- Шифровой замок
- Внутрішні ремені, що кріплять багаж
- Розширення 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 85 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 340 ₴








