Дорожня сумка на колесах середня чорна Bonro lux
- Немає в наявності
- Код: 102435
960 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза зроблений з матеріалу типу Codura, водонепроникний, міцний і довговічний матеріал стійкий до ударів або тиску. Жорсткі стінки і дно надають йому стабільну нутро, де без проблем ви можете перевозити свій багаж. Валіза ідеально підходить для авіаперельотів, де багаж особливо вразливим до пошкоджень. Каркас, міцний і легкий. Шасі з 8 каучукових коліс. Валіза має висувну ручку з компасом.
* Cordura
* колеса каучукові
* металевий стрижень
* кодовий замок
* підвищена вологостійкість
* внутрішні ремені, що кріплять багаж
* ручки для легкого транспортування
* висувний дворівневий стелаж зовнішній
* кишені
* розширення + 5 см
Зовнішні розміри:
СЕРЕДНІЙ ВАЛІЗУ
Висота x Ширина x Глибина: (см) 66x44x24 + 5 см
Вага 2,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 55 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 960 ₴








