Жіночий брендовий рюкзак ,чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 380
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний і оригінальний,рюкзак із золотистою фурнітурою. Стильний класичний рюкзак доповнить Ваш образ своїм дизайном і стане незамінним аксесуаром в повсякденному використанні. Закривається і відкривається на блискавку. Має один основний відділ, досить великий і місткий для різних дрібних речей і маленька кишенька для планшета або документів. Регульовані лямки, фурнітура золото.
Довжина 22 см
Висота 25 см
Дно 13 см
Вага 270 грам
Даний товар є копією люкс якості
Більше тут товару lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | К-Колор |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 270 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 7.2 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | основний, попереду |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | форнитура, Вишивка, Регулювання розміру, Водовідштовхувальне просочення |
| Візерунки і принти | Вишивка |
- Ціна: 513 ₴









