Жіноча сумка через плече з милим ведмедем, чорна
- Немає в наявності
- Код: 365
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька, прикольна сумочка з ведмедем. Відмінно тримає форму, добре прошита і має приємний дизайн. Маленька компактна сумочка повинна бути у будь-якої дівчини в гардеробі. Стане Вашому улюбленим аксесуаром, а так само підійде для дитини або на подарунок. Всередині один основний відділ і маленька кишенька. Закривається на блискавку. А так само милий аксесуар на сумочці. Регульований ремінь.
Довжина 17 см
Висота 17.5 см
Дно 6 см
Вага-140 грам
Плечовий ремінь 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, ремінь, Блискавка |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 513 ₴









