Жіночий рюкзак темно фіолетового кольору, набір 3в1 Водовідштовхувальна просочення
- Немає в наявності
- Код: 360
912 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Неординарный большой рюкзак, очень вместительный и удобный. Сделан из оксфорда 210 D, устойчивый к изгибам и температурам , не заламывается и легко избавляемый от загрязнений. В комплект к рюкзаку входит средняя сумка через плечо и маленький клатчик. Производетили подумали о Вашей безопасности и сделали дизайн еще больше практичным. Основной отдел закрывается на спинке рюкзака, что позволит Вам сохранить вещи от воровства , два маленьких кармашека и один на молнии для мелочей. А так же боковые карманы на молнии, они довольно вместительные, для нужных вещей под рукой. Красивий дизайн і регульовані лямки. Фурнітура золото. Дно з підкладкою. Невелика сумочка через плече закривається на блискавку, має один основний відділ і має знімних регульований ремінець. А так само невеликий клатчік на блискавці для зберігання ключів або інших дрібниць. Можна прикріпити до рюкзака або сумки.
Рюкзак:
Висота 34 см
Ширина 22,5
Дно 16 см
Вага 320 грам
Сумка:
Ширина 25,5 см
Висота 23 см
Дно 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 320 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Задній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 12.5 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 912 ₴









