Великий жіночий гаманець на кнопці, червоний
- Немає в наявності
- Код: 359
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий великий гаманець на кнопці з м'якої шкіри PU
Гаманець закривається на кнопку, дуже практичний не змусить шукати всередині сумки кредитки і гроші. Дану модель можна використовувати як візитницю. Оброблений на дві частини що додасть зручності у використанні. 5 відділів під гроші, 24 відділу під візитки, і 1 фотоокно під документи.
Довжина 19 см
Висота 10 см
Товщина 2 см
Вага-140 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 140 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень для кредитних карт | 23 |
- Ціна: 570 ₴









