Жіночий яскравий місткий гаманець на кнопці 19х10х2 Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 358
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий незвичайний гаманець, пошитий з якісної шкіри PU. Добре прошитий, всередині так само з шкіри PU. Приємний, стійкий дизайн буде радувати Вас в користуванні. Всередині розташовано 5 відділів під купюри, 23 відділу під кредитні картки і 1 фото вікно. Так само відмінно підійде сучасної леді, якій потрібно мати все необхідне при собі. Закривається на кнопку.
Висота 10 см
Довжина 19 см
Товщина 2 см
Вага-140 грам
Висота 10 см
Довжина 19 см
Товщина 2 см
Вага-140 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴








