Гаманець жовтий жіночий легкий і зручний "Ніколи не забувай свої наміри"
- Немає в наявності
- Код: 045
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який, невеликий і приємний на дотик, як зовні так і всередині. Зручно носити в руках і добре поміститися в сумці або клатче. Буде відмінний подарунок для Вас або друзів.
Усередині три відділи під купюри, шість відділів під кредитні картки і одне фото вікно. Закривається на кнопку.
Довжина 17,5 см
Висота 8,5 з
Товщина 1,5 см
Вага 70 грам
Усередині три відділи під купюри, шість відділів під кредитні картки і одне фото вікно. Закривається на кнопку.
Довжина 17,5 см
Висота 8,5 з
Товщина 1,5 см
Вага 70 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | замш |
- Ціна: 399 ₴









