Жіночий великий гаманець-клатч на блискавці, помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 348
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий жіночий гаманець класичного стилю. Зроблений з м'якої шкіри PU. Відмінно поєднується з будь-яким одягом і практичний у використанні. Підійде до повсякденного одягу або поряд. Всередині розташовано 5 відділень для купюр, 8 відділів під кредитні картки і одне відділення на блискавці. Закривається на блискавку. Гаманець добре розмістить всі порядку для Вашого комфорту. Можна носити в руці або в сумці. Фурнітура золото.
Довжина 21 см
Висота 10 см
Товщина 2,5 см
Вага 170 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 170 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | полиуретан |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура, візерунок |
- Ціна: 456 ₴








