Жіночий набір сумок на кожен день з якісної шкіри PU 3в1, Синій колір
- Немає в наявності
- Код: 343
1 653 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Большой женский набор с двух сумочек и клатча. Сделана из плотной кожи PU. Большая повседневная, для деловой девушки, в которую свободно поместятся планшет и документы А4. Сумка вместительная, разделена внутренним большим карманом на молнии, который разделят сумку на 2 больших отделения. Так же имеется в сумке внутренний карман на молнии под мелочь или ключи и 2 небольших кармана под телефон. Сумка закрывается на молнию. На тыльной стороне дополнительный карман на молнии. Сумку можно носить на регулируемом и съемном ремне. В комплект входить середня сумочка через плече з одного основного відділення. з регульованим ременем.
До сумці входить сумочка клатч для повсякденних речей, щоб мати все під рукою. Застібається на автоматичну засувку і має одне основне відділення.
Клатч можна носити в руці за допомогою невеликого, сьемного ремінця на карабіні. Дно на металевих ніжках. Фурнітура золото.
Велика сумка:
Висота 22 см
Ширина 38 см
Дно 13 см
Довжина ручок 19 см
Довжина ременя 125 см
Середня сумочка через плече:
Ширина 25 см
Висота 18 см
Дно 6 см
Клатч:
Ширина 18 см
Висота 11 см
Вага 840 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Відділення | 5 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка, візерунок |
- Ціна: 1 653 ₴









