Функціональний набір жіночих сумок 3в1, Червоний колір
- Немає в наявності
- Код: 342
1 824 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Великий жіночий набір з двох сумочок і клатча. Зроблена з щільної шкіри PU. Велика повсякденний, для ділової дівчини, в яку вільно помістяться планшет і документи А4. Містка Сумка, поділена внутрішнім великою кишенею на блискавці, який розділять сумку на 2 великих відділення. Так само є в сумці внутрішня кишеня на блискавці під дрібниця або ключі і 2 невеликих кишені під телефон. Сумка закривається на блискавку і зверху подвійна засувка яка регулюється за обсягом сумки. Сумку можна носити на регульованому і знімному ремені. В комплект входить середня сумочка через плече з одного основного відділення. з регульованим ременем.
До сумці входить сумочка клатч для повсякденних речей, щоб мати все під рукою. Застібається на автоматичну засувку і має одне основне відділення.
Клатч можна носити в руці за допомогою невеликого, сьемного ремінця на карабіні. Дно на металевих ніжках. Фурнітура золото.
Сумка велика:
Висота 26 см
Ширина 33 см
Дно 14 см
Довжина ручки 20 см
Довжина ременя 120 см
Середня сумка:
Висота 17 см
Дно 7 см
Ширина 26 см
Довжина ременя
Клатч:
Ширина 19 см
Висота 13 см
Вага : 800 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Відділення | 5 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
- Ціна: 1 824 ₴









