Жіноча сумка з яскраво барвистим бордовим расскрасом
- Немає в наявності
- Код: 338
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка середніх розмірів для модниць. Виконана з якісного поліуретану. Яскраво-барвистий принт зверне на себе увагу будь-якого перехожого людини. Має одне основне відділення, усередині якого розташовано два невеликих кишені і кишеня на блискавці. Підкладка з велюру. Сумку зручно носити в руці за допомогою ручок, а так само через плече з допомогою регульованого ременя в комплекті. На дні сумки розташовані металеві ніжки, буде зручно поставити на будь-яку поверхню. Плюс маленький знімний аксесуар.
Довжина 25см
Ширина 11 см
Висота 20 см
Довжина плечового ременя 120 см
Довжина ручок 11см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-купол |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 197 ₴







