Гаманець жіночий на кнопці стиль vintage 18х9х1.5 см
-12%
- Готово до відправки
- Код: 303
228 ₴
201 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетений компактний жіночий гаманець на кнопці. Наш інтернет-магазин пропонує Вам оригінальний гаманець, виконаний в техніці плетіння. Приємний колір, м'який, компактний і якісна фурнітура. Всередині має 2 відділення під купюри, 12 відділень для кредитних карт і одне фото вікно для документів або прав. Гаманець не займе багато місця у вас в сумці. Є багато різних кольорів в асортименті на ваш смак. Місткий і гарний аксесуар підходить для повсякденного використання.
Довжина 18 см
Ширина 9 см
Товщина 1.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 201 ₴





