Жіночий великий гаманець на блискавці Сірий піксель
- Немає в наявності
- Код: 306
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець з якісної шкіри PU. Універсальний, зручний і приємний на дотик. Гаманець досить великий, і дозволить розмістити все необхідне. Всередині має 5 відділів для купюр, 8 відділень для кредитних карт і 1 відділення під блискавку. Фурнітура золото. На блискавці замок має вигляд серця, що виглядає дуже мило. Гаманець підійде дівчатам які цінують практичність, функціональність і зручність.
Довжина 20,5 см
Висота 10,5 см
Товщина 2,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 160 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 205 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | полиуретан |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура |
- Ціна: 513 ₴









