Жіночий м'який гаманець на блискавці Фіолетовий пастель колір модель 2019 року
- Немає в наявності
- Код: 337
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий жіночий гаманець на блискавці. Дуже м'який і приємний на дотик. Поміститися в будь-яку дамську сумочку і витончено виглядає в руці. Всередині гаманця ви знайдете 5 відділів для купюр,що досить містке і для мобільного телефону, 8 відділів для кредитних карт і 1 відділ на блискавці.Фурнітура золото.
Довжина 19 см
Висота 9,5 см
Товщина 2,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 140 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 570 ₴









