Чоловіча сумка-планшетка Twins ,чорна
- Немає в наявності
- Код: 336
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка «Twins». Відмінна чоловіча сумка, вмістить невеликий планшет або документи формату А5. Закривається з відкидним клапаном магніт і блискавку під ним. З лицьового боку маленька кишеня для візитки, під відкидним верхом є відділ по довжині барсетки. Усередині є основною відділ, і два маленьких кишені. На тильній стороні. Регульований ремінь через плече. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 19 см
Висота 23 см
Товщина 6 см
Вага 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 1400 |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 741 ₴









