Неординарний набір сумок 2в1 , чорного кольору класичного стилю
- Немає в наявності
- Код: 453
1 083 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Приголомшливий функціональний набір сумок 2в1. Комплект складається з великої сумки і міні сумки(клатч). Містка Сумка, виглядає дуже стильно і елегантно.
Велика сумка: Зроблена з щільної шкіри PU, закривається на блискавку,зручно носити на плечі з допомогою досить довгих ручок. Всередині один основний відділ, дуже багато місця і м'яка прошивка на дотик. Вам буде зручно розмістити не тільки необхідні речі, але і жіночі повсякденні приналежності. Висота ручок 32 див.
Міні-сумка: (клатч) можна заховати у велику сумочку, це буде ще один відділ в сумці. Так само до неї додається ремінець, довжина регулюється.
Велика сумка:
Довжина 40 см
Висота 25 см
Ширина 11 см
Вага 380 грам
Довжина плечового ременя 135 см
Маленька сумка:
Висота 19 см
Довжина 26 см
Ширина 7 см
Вага 160 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 083 ₴









