Біла жіноча сумка-папка формату А4, діловий стиль
- Немає в наявності
- Код: 326
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-папка з якісної шкіри PU. Відмінно підходить для леді яким потрібно носити з собою документи формату А4 і збережи їх в ідеальному вигляді. Носити дану модель можна в руці або за допомогою ременя через плече, а так само на руці за допомогою ремінця. Можна використовувати під папку з документами. З тильного боку є невелика кишенька, щоб розмістити маленькі речі під рукою. Закривається на клапан магніт.
Довжина 34см
Висота 23 см
Плечовий ремінь 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Відділення | 2-3 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремінь |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 399 ₴








