Мила сумка «Смайлик» для дівчаток\дівчат
- Немає в наявності
- Код: 321
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава модель «Смайлик». Выготовлена з м'якої практичною шкіри PU. Зручна, можна використовувати як в руці, так і через плече з допомогою ремінця на зав'язках. Ремінець регулюється. Сумка має одне велике відділення, куди поміститися не тільки ваш гаманець, але і повсякденні жіночі приладдя (окуляри, помада, духи). Сумка закривається на блискавку. Відмінно підійде для маленьких модниць або для підліткового віку.
Довжина 20 см
Висота 13,5 см
Товщина 8 см
Вага 180 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Шкіра змії |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Винний |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 399 ₴








