Новинка оригінальна сумочка вигляді маленького чемоданчика, сіра
- Немає в наявності
- Код: 320
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна жіноча сумочка вигляді маленького чемоданчика. Зроблена з міцної, гарною, пресованої шкіри PU. Підійде для ділових леді, офіційних зустрічей або повсякденного використання. Закривається на клапан магніт. На лицьовій стороні витончені обробка сумки з фурнітурою срібла. Є один основний відділ. Дану модель можна носити в руці або ж за допомогою ланцюжка. Відмінно тримає форму в будь-якому вигляді.
Довжина 19 см
Висота 15 см
Товщина 6 см
Вага 306 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Шкіра змії |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | візерунок, форнитура, ремінь |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 741 ₴








