Невелика жіноча сумка рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 319
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня стильна жіноча сумочка. Зроблена з щільної шкіри PU. Всередині аксесуара є одне основне відділення з підкладкою. Відкидний Верх на магніті, декорований золотою фурнітурою. Сумку можна носити через плече, пристебнувши довгий ремінець. Знімний ремінь і регулюється. Проста елегантна модель для дівчат і жінок. Добре тримає форму.
Довжина 18 см
Висота 14 см
Товщина 10 см
Ремінь 130 см
Вага 290 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремінь |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 627 ₴








