Сіра жіноча сумка через плече новинка 2017 року
- Немає в наявності
- Код: 318
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Элегантная сумочка через плечо. Выполнена с твердой качественной кожи PU. Внутри находится одно основное отделение на молнии. Сумку можно носить как в руках с помощью колец на лицевой и тыльной стороне, так и в руке. Она имеет съемный, регулируемый ремешок, максимальная длина которой 125 см. К сумке прилагается съемный аксессуар брелок.
Длина 22см
Высота 18 см
Толщина 8,5см
Ремень 135 см
Вес 430 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 912 ₴









