Маленька прикольна жіноча сумка через плече очі сірого кольору
- Немає в наявності
- Код: 317
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава жіноча сумочка зроблена з щільної шкіри PU. Сумочка з оригінальним малюнком стане відмінним вибором для модниць будь-якого віку. Зручна, компактна ,один основний відділ, вмістить найнеобхідніші повсякденні речі (ключі, телефон, документи або губну помаду. Носити її можна через плечі, з регульованим ремінцем. Добре так само тримає форму і в порожньому вигляді. Є милий аксесуар брелок на лицьовій стороні сумки. Підходить для вечірніх прогулянок. Закривається на магніт.
Довжина 19 см
Висота 16 см
Товщина 6 см
Ремінь 125 см
Вага 280 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | принт |
- Ціна: 570 ₴









