Оригінальна міні-сумка комбінований колір, чорно-біла
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 316
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумочка. Оригінальність даної моделі в тому, що вона має відкидний низ при відкритті. Якісний, щільний матеріал. Виключає легкі спроби крадіжки. Сумка класична, добре підійде для прогулянок в місто, на побачення або в робочих цілях. Є один основний відділ, закривається на магніт. Усередині ви знайдете знімний ремінь у якого регулюється довжина.
Довжина 18 см
Висота 14 см
Товщина 6,5 см
Плечовий ремінь 125 см
Вага 270 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 65 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, ремінь, Блискавка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 741 ₴









