Жіноча маленька сумка через плече, кольору пудри
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 315
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна, практична маленька сумочка. Зроблена з якісної, щільної шкіри PU. Дана модель буде відмінно поєднуватися з будь-якими нарядами, і відмінно доповнить Ваш будь-який образ. Сумочка має одне основне відділення, яке закривається на клапан магніт. Досить містка для своїх розмірів. Всередині є підкладка. Сумку можна носити в руках і на плечі з допомогою регульованого ремінця.
Довжина 19,5 см
Висота 15,5 см
Товщина 6 см
Ремінь 135 см
Вага 230 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, ремінь, Блискавка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 684 ₴









