Невелика класична сумочка через плече
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 314
314 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінна, невелика жіночна сумочка. Зроблена з спліт шкіри, гладка і приємна на дотик. Добре прошиті деталі і рядки. Відмінно підійде до повсякденного одягу або на будь-який Ваш смак. Закривається на клапан магніт. Основний відділ досить великий, так само закривається на блискавку. Спереду є маленька кишенька для дрібних речей. Сумку можна носити з допомогою ременя на плече. Ремінь регулюється по довжині.
Довжина 19 см
Висота 15,5 см
Товщина 7,5 см
Ремінь 120 см
Вага 235 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, ремінь, Блискавка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 314 ₴








