Маленька перлинка жіноча сумка через плече,зелена
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 313
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарна перламутрова сумочка невеликого розміру. Дана модель підкорює своєю вишуканістю. Зроблена з спліт шкіри, покрита м'якою оброботкой. Дуже практична і зручна, так як вміщує в себе все необхідне. Підходить під будь-який стиль, відмінно тримає форму і доступна в ціні для будь-якої дівчини. Має підкладку і зручно поставити на підлогу, якщо забрудниться можна легко протерти. Закривається на клапан магніт. Ремінь – цепок зі вставками з шкір заступника для зручного носіння.
Довжина 21 см
Висота 16 см
Товщина 10 см
Вага 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Перламутр |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, ремінь |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 855 ₴









